Rusztowania stojakowe Warszawa wynajem

Rusztowania stojakowe Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex.

Firma URB-Budex dysponuje ogromnym wyborem rusztowań o różnym przeznaczeniu i charakterystyce, dzięki czemu zawsze znajdziemy idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Rusztowania najłatwiej podzielić ze względu na ich mobilność, czyli na rusztowania ruchome i nieruchome. Nieruchomych jest znacznie więcej, ponieważ ich stabilność i często prostsza konstrukcja pozwalają na dowolny montaż i doposażenie rusztowania. Z kolei rusztowania ruchome, czyli jezdne, nadają się głównie do lekkich prac, wymagających częstej zmiany miejsca.

Przeciwieństwem lekkich i łatwych w montażu/demontażu i transporcie rusztowań jezdnych są rusztowania stojakowe. Ich przeznaczeniem jest praca na wysokości maksymalnie 30 metrów, a ich główną zaletą jest ogromna wytrzymałość (udźwigną duże ciężary) oraz stabilność. Te cechy zapewnia im ich konstrukcja złożona z wytrzymałych podpór (słupków i stojaków) oraz stabilizujących usztywnień, czyli tężników, leżników oraz podłużnic. Rusztowania stojakowe doskonale sprawdzą się zarówno w pracy na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Warto mieć na uwadze, że montaż rusztowań stojakowych jest dość pracochłonny, wynika to z ich sporej wagi. Co prawda dzięki temu rusztowania stojakowe są wyjątkowo wytrzymałe, dlatego lepiej wynajmować je w przypadku, gdy ich wytrzymałość będzie niezbędna, a czas poświęcony na montaż adekwatny do naszych potrzeb.

Zapraszamy do firmy URB-Budex, gdzie doradzimy, jaki rodzaj rusztowania będzie najodpowiedniejszy do planowanych prac. Możliwe, że zaplanowali Państwo wynajem rusztowań stojakowych słusznie, jednak zawsze warto sprawdzić, czy wynajem innych rodzajów nie będzie lepszym rozwiązaniem, w czym z przyjemnością pomogą nasi specjaliści. Oprócz ogromnego wyboru rusztowań oferujemy również transport, montaż/demontaż rusztowań na każdym etapie prac.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań stojakowych w miastach:

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania stojakowe Warszawa i pozostałe lokalizacje.

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań stojakowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

Opinie klientów Google Maps

 • 5 star review  Dziękuję za dobrą ofertę i terminową realizację. Polecam państwa firmę !

  thumb Łukasz Czarnecki
  3/02/2020
 • 5 star review  witam polecam ta kompetentną co do klienta firme rusztowania w bardzo dobrym stanie i wynajem tez w niezłej cenie jeszcze raz polecam

  thumb Adam Witkowski
  2/28/2020
 • 5 star review  Polecam serdecznie firmę URB Budex ! Bardzo profesjonalne podejście i przystępna cena, ekipa pomogła nam od A do Z ze wszystkim ! Daje 5 gwiazdek

  thumb Milena Broszczyk
  5/25/2020
 • 5 star review  Bardzo szybki i profesionalny montaz. Osługa oraz realizacji zlecenia na swiatowym poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Szumixxx
  7/19/2020
 • 5 star review  Gorąco polecam usługi firmy! Bardzo sprawny i szybki montaż rusztowań. W porównaniu do profesjonalnej obsługi, cena wyjątkowo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z URB Budex.

  thumb Marta Bąk
  5/24/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy! Bardzo szybki i prosty montaż rusztowań. Bardzo profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim. Pozdrawiam 🙂

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Korzystaliśmy z rusztowań firmy URB BUDEX na kilku naszych projektach budowlanych. Polecam tą firmę za solidność i uczciwość.

  thumb Hanna Hanna
  1/16/2020
 • 5 star review  Doskonali fachowcy, wszystko szybki i sprawnie ! Firma URB Budex to sami profesjonaliści, ceny bardzo korzystne i prze miła obsługa. Polecamy wszystkim Wasz usługi 😉

  thumb Nadrukowane
  5/25/2020

Zobacz inne typy rusztowań w naszej wypożyczalni

Rusztowania przejezdne Warszawa

Rusztowania przejezdne Warszawa

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań przejezdnych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom, Warszawa i Puławy.

Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań modułowych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom i Puławy. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe na wynajem przez firmę URB BUDEX fasadowe, jezdne i inne. Najlepsze ceny dla lokalizacji Warszawa, Lublin, Radom. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowanie wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budowanie, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji.

Rusztowania kozłowe Warszawa

Rusztowania kozłowe Warszawa

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń.

Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

urbbudex@gmail.com