Rusztowania stojakowe

RUSZTOWANIA stojakowe Lublin

logo

Rusztowania stojakowe

Firma URB-Budex dysponuje ogromnym wyborem rusztowań o różnym przeznaczeniu i charakterystyce, dzięki czemu zawsze znajdziemy idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Rusztowania najłatwiej podzielić ze względu na ich mobilność, czyli na rusztowania ruchome i nieruchome. Nieruchomych jest znacznie więcej, ponieważ ich stabilność i często prostsza konstrukcja pozwalają na dowolny montaż i doposażenie rusztowania. Z kolei rusztowania ruchome, czyli jezdne, nadają się głównie do lekkich prac, wymagających częstej zmiany miejsca.

Przeciwieństwem lekkich i łatwych w montażu/demontażu i transporcie rusztowań jezdnych są rusztowania stojakowe. Ich przeznaczeniem jest praca na wysokości maksymalnie 30 metrów, a ich główną zaletą jest ogromna wytrzymałość (udźwigną duże ciężary) oraz stabilność. Te cechy zapewnia im ich konstrukcja złożona z wytrzymałych podpór (słupków i stojaków) oraz stabilizujących usztywnień, czyli tężników, leżników oraz podłużnic. Rusztowania stojakowe doskonale sprawdzą się zarówno w pracy na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Warto mieć na uwadze, że montaż rusztowań stojakowych jest dość pracochłonny, wynika to z ich sporej wagi. Co prawda dzięki temu rusztowania stojakowe są wyjątkowo wytrzymałe, dlatego lepiej wynajmować je w przypadku, gdy ich wytrzymałość będzie niezbędna, a czas poświęcony na montaż adekwatny do naszych potrzeb.

Zapraszamy do firmy URB-Budex, gdzie doradzimy, jaki rodzaj rusztowania będzie najodpowiedniejszy do planowanych prac. Możliwe, że zaplanowali Państwo wynajem rusztowań stojakowych słusznie, jednak zawsze warto sprawdzić, czy wynajem innych rodzajów nie będzie lepszym rozwiązaniem, w czym z przyjemnością pomogą nasi specjaliści. Oprócz ogromnego wyboru rusztowań oferujemy również transport, montaż/demontaż rusztowań na każdym etapie prac.

Remont elewacji.

Ocieplanie budynków.

Murowanie.

Stawianie wszelkiego rodzaju konstrukcji nośnych i wsporczych.

Wiele innych prac na wysokości.

Polecamy

Usługi hydrauliczne i instalacje wodno-kanalizacyjne.
www.hydraulikmazowieckie.pl

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe na wynajem przez firmę URB BUDEX fasadowe, jezdne i inne. Najlepsze ceny dla lokalizacji Warszawa, Lublin, Radom. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

czytaj dalej
Rusztowania Specjalne

Rusztowania Specjalne

Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

czytaj dalej
Rusztowania wspornikowe

Rusztowania wspornikowe

Rusztowanie wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budowanie, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji.

czytaj dalej
Wypożyczalnia rusztowań

Wypożyczalnia rusztowań

Rusztowania przydają się przy okazji różnych prac budowlano-wykończeniowych i montażowych zarówno profesjonalistom, jak i osobom prywatnym.

czytaj dalej
Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

czytaj dalej
Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

czytaj dalej
Rusztowania jezdne

Rusztowania jezdne

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

czytaj dalej
#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny.
Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

kontakt@urb-budex.pl