Rusztowania Puławy

Nasza wypożyczalnia Rusztowania Puławy oferuje rusztowania na wynajem na doby, tygodnie czy miesiące oraz szybki dowóz, sprawny montaż i profesjonalny serwis rusztowań różnego typu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wynajem rusztowań

Nasza wypożyczalnia rusztowań Puławy oferuje rusztowania na wynajem na doby, tygodnie, miesiące i lata. Prowadzony przez nas magazyn rusztowań w Puławach jest miejscem, w którym można wynająć rusztowania nieruchome i jezdne, których jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Wynajem rusztowań Puławy polecamy osobom prywatnym, ekipom i firmom budowlanym, spółdzielniom mieszkaniowym, zarządcom nieruchomości, deweloperom oraz innym klientom, którzy potrzebują rusztowań na krótki okres – w naszej ofercie znajdą zarówno typowe rusztowania fasadowe i montażowe, jak i specjalistyczne rusztowania kotłowe czy modułowe do profesjonalnych zastosowań.

Polecamy

Usługi hydrauliczne i budowlane.
www.hydraulikmazowieckie.pl

Wynajem rusztowań Puławy
Rusztowania Puławy

Rusztowania Puławy

Prowadzimy profesjonalny serwis rusztowań Puławy. W naszym punkcie serwisowym mieszczącym się przy ul. Mickiewicza w Puławach, dokonujemy różnego typu napraw. Proponujemy usługi takie jak spawanie rusztowań stalowych i aluminiowych, wymiana podestów w rusztowaniach fasadowych i kotłowych czy kół w rusztowaniach jezdnych. Zatrudnieni u nas fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z różnego typu rusztowaniami. Połączenie ich wiedzy oraz nowoczesnego sprzętu, pozwalającego na jej wykorzystanie w praktyce, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy tani serwis rusztowań w Puławach – szybko i profesjonalnie.

Montaż rusztowań

Odpowiadając na potrzeby klientów, oferujemy nie tylko wynajem, ale również dowóz i montaż rusztowań na terenie Lublina i najbliższych okolic. Nasze rusztowania na wynajem dostarczamy w wyznaczone miejsca samochodami ciężarowymi, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o sposób ich transportu. Oferujemy także profesjonalny montaż rusztowań nieruchomych i jezdnych, pozwalający na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na ich złożenie. Proponujemy profesjonalny, szybki i tani montaż rusztowań każdego typu – nie straszne nam specjalistyczne rusztowania kotłowe czy duże konstrukcje złożone z rusztowań modułowych. Jesteśmy otwarci na wyzwania!

Montaż rusztowań Puławy

Magazyn rusztowań URB Budex

Wypożyczalnia rusztowań Puławy

Hugona Kołłątaja 9/5
24-100 Puławy

Wypożyczalnia rusztowań Radom

Mokra 13c
26-600 Radom

Wypożyczalnia rusztowań Lublin

ul. Mickiewicza
20-466 Lublin

Telefon

+48 661 622 702

EMAIL

kontakt@urb-budex.pl

FACEBOOK

Polub Nas!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This