Rusztowania aluminiowe wynajem

Aluminiowe rusztowania to nieodłączny element prac budowlanych. Wszelkie działania powyżej zasięgu rąk człowieka są możliwe właśnie dzięki ustawieniu aluminiowych konstrukcji. Są one połączone mostkiem, dzięki któremu możliwe jest swobodne poruszanie się na wysokości oraz praca przy wykorzystaniu wielu narzędzi. Najczęściej klienci wynajmują rusztowania do prac związanych z remontem elewacji, budową domu, ocieplaniem budynków, malowaniem wysokich stropów czy wielu innych prac remontowych i budowlanych na wysokości. W każdej z tych sytuacji wynajem rusztowania jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem, zakładając, że korzystamy z rusztowań tylko przez pewien czas, a nie stale. Najczęściej wykorzystywane rusztowania to rusztowania jezdne i rusztowania przejezdne (niższe, ale mobilne, doskonałe do tynkowania, malowania) oraz rusztowania fasadowe i elewacyjne (stabilne, najlepiej sprawdzą się przy pracach na dużej wysokości ze sporym obciążeniem). Każde z wymienionych rusztowań znajdą Państwo w wypożyczalni URB Budex.

Rusztowania aluminiowe wynajem

Decydując się na wynajem rusztowania, warto przemyśleć, jaki rodzaj spełni nasze wymagania. Doskonałym rozwiązaniem jest wypożyczalnia, która kompleksowo pomoże nam wybrać odpowiedni rodzaj rusztowania, obliczyć ile metrów kwadratowych konstrukcji będzie nam potrzebne oraz zaoferuje transport i montaż rusztowania. Taką firmą jest URB Budex, która od wielu lat wypożycza rusztowania swoim klientom, gwarantując profesjonalną obsługę przed oraz po zakończeniu prac budowlanych. Magazyny z rusztowaniami firmy URB Budex znajdują się w takich miastach jak: Warszawa, Lublin i Radom, przy czym firma oferuje transport rusztowania na terenie całego kraju. Ponadto, niezwykle istotne jest również, aby wypożyczane rusztowanie posiadało certyfikat bezpieczeństwa, to nie tylko wymóg narzucany każdej firmie budowlanej, ale także gwarancja, że korzystamy ze sprawdzonej i bezpiecznej konstrukcji.

Rusztowania aluminiowe cena

Ceny rusztowań są zależne od rodzaju, jakości oraz ilości potrzebnych segmentów. Cena za jeden segment rusztowania fasadowego może wynieść kilkaset złotych, natomiast cena rusztowania jezdnego może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę różnice cenowe i ilość rodzajów rusztowań, warto się zastanowić, czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie wynajem rusztowania aluminiowego. Cena wynajmu jest oczywiście nieporównywalnie niższa i zaczyna się już od kilkunastu złotych za metr kwadratowy (za dobę). Biorąc jednak pod uwagę rodzaj potrzebnego rusztowania, ilość potrzebnych metrów kwadratowych oraz długość najmu można poznać realną cenę za wynajem rusztowania. Firma URB Budex oferuje darmową wycenę takiego wynajmu, wraz z transportem i montażem rusztowania. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług wypożyczalni URB Budex.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań aluminiowych w miastach:

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowań aluminiowych

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań aluminiowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

Opinie klientów Google Maps

 • 5 star review  Korzystaliśmy z rusztowań firmy URB BUDEX na kilku naszych projektach budowlanych. Polecam tą firmę za solidność i uczciwość.

  thumb Hanna Hanna
  1/16/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy! Bardzo szybki i prosty montaż rusztowań. Bardzo profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim. Pozdrawiam 🙂

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  witam polecam ta kompetentną co do klienta firme rusztowania w bardzo dobrym stanie i wynajem tez w niezłej cenie jeszcze raz polecam

  thumb Adam Witkowski
  2/28/2020
 • 5 star review  Doskonali fachowcy, wszystko szybki i sprawnie ! Firma URB Budex to sami profesjonaliści, ceny bardzo korzystne i prze miła obsługa. Polecamy wszystkim Wasz usługi 😉

  thumb Nadrukowane
  5/25/2020
 • 5 star review  Bardzo szybki i profesionalny montaz. Osługa oraz realizacji zlecenia na swiatowym poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Szumixxx
  7/19/2020
 • 5 star review  Gorąco polecam usługi firmy! Bardzo sprawny i szybki montaż rusztowań. W porównaniu do profesjonalnej obsługi, cena wyjątkowo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z URB Budex.

  thumb Marta Bąk
  5/24/2020
 • 5 star review  Dziękuję za dobrą ofertę i terminową realizację. Polecam państwa firmę !

  thumb Łukasz Czarnecki
  3/02/2020
 • 5 star review  Polecam serdecznie firmę URB Budex ! Bardzo profesjonalne podejście i przystępna cena, ekipa pomogła nam od A do Z ze wszystkim ! Daje 5 gwiazdek

  thumb Milena Broszczyk
  5/25/2020

Zobacz inne typy rusztowań w naszej wypożyczalni

Rusztowania przejezdne Warszawa

Rusztowania przejezdne Warszawa

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań przejezdnych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom, Warszawa i Puławy.

Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań modułowych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom i Puławy. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania stojakowe Warszawa

Rusztowania stojakowe Warszawa

Wynajmiemy oraz montujemy rusztowania stojakowe dla klientów z Lublina, Radomia, Puław, całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowanie wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budowanie, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji.

Rusztowania kozłowe Warszawa

Rusztowania kozłowe Warszawa

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń.

Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

urbbudex@gmail.com