Rusztowania aluminiowe

Aluminiowe rusztowania to nieodłączny element prac budowlanych. Wszelkie działania powyżej zasięgu rąk człowieka są możliwe właśnie dzięki ustawieniu aluminiowych konstrukcji. Są one połączone mostkiem, dzięki któremu możliwe jest swobodne poruszanie się na wysokości oraz praca przy wykorzystaniu wielu narzędzi. Najczęściej klienci wynajmują rusztowania do prac związanych z remontem elewacji, budową domu, ocieplaniem budynków, malowaniem wysokich stropów czy wielu innych prac remontowych i budowlanych na wysokości. W każdej z tych sytuacji wynajem rusztowania jest najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem, zakładając, że korzystamy z rusztowań tylko przez pewien czas, a nie stale. Najczęściej wykorzystywane rusztowania to rusztowania jezdne i rusztowania przejezdne (niższe, ale mobilne, doskonałe do tynkowania, malowania) oraz rusztowania fasadowe i elewacyjne (stabilne, najlepiej sprawdzą się przy pracach na dużej wysokości ze sporym obciążeniem). Każde z wymienionych rusztowań znajdą Państwo w wypożyczalni URB Budex.

Rusztowania aluminiowe wynajem

Decydując się na wynajem rusztowania, warto przemyśleć, jaki rodzaj spełni nasze wymagania. Doskonałym rozwiązaniem jest wypożyczalnia, która kompleksowo pomoże nam wybrać odpowiedni rodzaj rusztowania, obliczyć ile metrów kwadratowych konstrukcji będzie nam potrzebne oraz zaoferuje transport i montaż rusztowania. Taką firmą jest URB Budex, która od wielu lat wypożycza rusztowania swoim klientom, gwarantując profesjonalną obsługę przed oraz po zakończeniu prac budowlanych. Magazyny z rusztowaniami firmy URB Budex znajdują się w takich miastach jak: Warszawa, Lublin i Radom, przy czym firma oferuje transport rusztowania na terenie całego kraju. Ponadto, niezwykle istotne jest również, aby wypożyczane rusztowanie posiadało certyfikat bezpieczeństwa, to nie tylko wymóg narzucany każdej firmie budowlanej, ale także gwarancja, że korzystamy ze sprawdzonej i bezpiecznej konstrukcji.

Rusztowania aluminiowe cena

Ceny rusztowań są zależne od rodzaju, jakości oraz ilości potrzebnych segmentów. Cena za jeden segment rusztowania fasadowego może wynieść kilkaset złotych, natomiast cena rusztowania jezdnego może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę różnice cenowe i ilość rodzajów rusztowań, warto się zastanowić, czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie wynajem rusztowania aluminiowego. Cena wynajmu jest oczywiście nieporównywalnie niższa i zaczyna się już od kilkunastu złotych za metr kwadratowy (za dobę). Biorąc jednak pod uwagę rodzaj potrzebnego rusztowania, ilość potrzebnych metrów kwadratowych oraz długość najmu można poznać realną cenę za wynajem rusztowania. Firma URB Budex oferuje darmową wycenę takiego wynajmu, wraz z transportem i montażem rusztowania. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług wypożyczalni URB Budex.

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

kontakt@urb-budex.pl