Rusztowania fasadowe wynajem

Rusztowania fasadowe – zastosowanie

Nasza firma oferuje wynajem rusztowań elewacyjnych, inna ich nazwa to rusztowania fasadowe. Są one przydatne przy różnego rodzaju pracach remontowych i budowlanych. Jest to najlepszy sposób na wygodny remont elewacji bloków, budynków użyteczności publicznej i praktycznie każdego innego rodzaju budownictwa. Można nimi zabudować całą ścianę budynku. Sprawdzają się nawet na dużych wysokościach. Po zabudowie całej ściany można uzyskać łatwy dostęp w każde miejsce. Świetnie sprawdzą się podczas ocieplania budynków i termomodernizacji. Jeśli potrzebna jest wymiana instalacji lub wykonanie prac wykończeniowych to właśnie do tego ten typ rusztowań nadaje się do tego idealnie. Również renowacja i prace wykończenie wykonuje się na rusztowaniach fasadowych. Jednak są używane nie tylko w budownictwie. Często wykorzystuje się je w czasie przygotowywania różnego rodzaju imprez plenerowych. Dzięki nim powstają estrady i sceny koncertowe. Konserwacja zabytków to kolejne zastosowanie, w którym się sprawdzę. Używane także są w przemyśle stoczniowym. Największe statki buduje się właśnie przy wykorzystaniu takich rusztowań. Wykorzystuje się je także podczas instalacji billboardów, budowania trybun tymczasowych. Kolejnym zastosowaniem jest montaż platform podsufitowych. 

Rusztowania fasadowe lub inaczej elewacyjne.

Rusztowania fasadowe. Cena wynajmu.

Staramy się zawsze zaoferować najkorzystniejsze możliwe ceny dla naszych klientów. Cena montażu wraz z demontażem naszych rusztowań zaczyna się już od 8 do 12 zł/mkw. Wszystko zależy oczywiście od konfiguracji i ilości sprzętu, jaki Państwo potrzebują. Natomiast koszt wypożyczenia rusztowania to od 14 do 24 gr za mkw/dobę. Dzięki tak korzystnym warunkom, świetnej jakości i fachowej obsłudze mamy grono stałych klientów, które stale się powiększa. Posiadamy rusztowania nie tylko w Warszawie. Nasze magazyny znajdują się też w Radomiu, Lublinie i Puławach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć nasze rusztowania tam, gdzie Państwo sobie tego życzą. Zachęcamy do kontaktu, a przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę. 

Rusztowania fasadowe –  wynajem

Jeśli potrzebuje się rusztowania elewacyjnego, wynajem to zdecydowanie najlepsza opcja. Szczególnie jeśli rusztowanie jest potrzebne okresowo. W przypadku posiadania własnego trzeba je nie tylko kupić, ale także gdzieś przechowywać, a także odpowiednio dbać o jego konserwację. Tak więc wtedy, kiedy nie jest potrzebne, generuje tylko koszt. Wynajem pozwala nie martwić się o to wszystko. Nasza firma zajmuje się wynajmem rusztowań od wielu lat. Dbamy o wysoką jakość sprzętu, nasze rusztowania posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i gwarantują bezpieczne i sprawne przeprowadzanie prac remontowo-budowlanych.  Posiadamy ponad 10 000 m2 rusztowań. Dzięki temu potrafi zaspokoić potrzeby wielu klientów, niezależnie także od tego, gdzie się znajdują. Mamy magazyny rusztowań fasadowych w Puławach, Radomiu, Warszawie. W związku z tym świadczymy usługi w różnych miejscach.

Rusztowania fasadowe aluminiowe – gwarancja bezpieczeństwa

Posiadamy na wynajem rusztowania aluminiowe wysokiej jakości. Aluminium to trwały, odporny i wytrzymały materiał, który zapewnia bezpieczeństwo zbudowanych konstrukcji. Poparte jest to także certyfikatami, które posiadają nasze rusztowania. Aluminiowe rusztowania fasadowe to wygodny sposób na przeprowadzanie remontu elewacji lub instalacji, czy budowę sceny. Niezależnie od tego, gdzie mają być wykorzystane, sprawdzą się idealnie.  

Rusztowania fasadowe, montaż po naszej stronie

Montaż rusztowań fasadowych.
Construction workers installing scaffolding on site

Nasza firma udostępnia nie tylko sam sprzęt. Wykonujemy też usługę montażu. Zainstalowane przez nas rusztowania fasadowe to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Posiadamy wspomniane wcześniej odpowiednie certyfikaty i doświadczoną ekipę fachowców, która zajmuje się tym od wielu lat. Zapewniamy sprawny montaż w wielu lokalizacjach, dzięki magazynom w kilku miastach polski. Jeśli więc potrzebują Państwo rusztowania, mogą wszystko zostawić w naszych rękach. Wykonujemy usługę kompleksowo od zamontowania do demontażu. Dzięki czemu Państwo mogą w 100% skupić się na swoich zadaniach.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań fasadowych w miastach:

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowań fasadowych Warszawa i pozostałe lokalizacje

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań fasadowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

Opinie klientów Google Maps

 • 5 star review  Doskonali fachowcy, wszystko szybki i sprawnie ! Firma URB Budex to sami profesjonaliści, ceny bardzo korzystne i prze miła obsługa. Polecamy wszystkim Wasz usługi 😉

  thumb Nadrukowane
  5/25/2020
 • 5 star review  witam polecam ta kompetentną co do klienta firme rusztowania w bardzo dobrym stanie i wynajem tez w niezłej cenie jeszcze raz polecam

  thumb Adam Witkowski
  2/28/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy! Bardzo szybki i prosty montaż rusztowań. Bardzo profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim. Pozdrawiam 🙂

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Polecam serdecznie firmę URB Budex ! Bardzo profesjonalne podejście i przystępna cena, ekipa pomogła nam od A do Z ze wszystkim ! Daje 5 gwiazdek

  thumb Milena Broszczyk
  5/25/2020
 • 5 star review  Dziękuję za dobrą ofertę i terminową realizację. Polecam państwa firmę !

  thumb Łukasz Czarnecki
  3/02/2020
 • 5 star review  Bardzo szybki i profesionalny montaz. Osługa oraz realizacji zlecenia na swiatowym poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Szumixxx
  7/19/2020
 • 5 star review  Korzystaliśmy z rusztowań firmy URB BUDEX na kilku naszych projektach budowlanych. Polecam tą firmę za solidność i uczciwość.

  thumb Hanna Hanna
  1/16/2020
 • 5 star review  Gorąco polecam usługi firmy! Bardzo sprawny i szybki montaż rusztowań. W porównaniu do profesjonalnej obsługi, cena wyjątkowo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z URB Budex.

  thumb Marta Bąk
  5/24/2020

Zobacz inne typy rusztowań w naszej wypożyczalni

Rusztowania przejezdne Warszawa

Rusztowania przejezdne Warszawa

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań przejezdnych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom, Warszawa i Puławy.

Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań modułowych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom i Puławy. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania stojakowe Warszawa

Rusztowania stojakowe Warszawa

Wynajmiemy oraz montujemy rusztowania stojakowe dla klientów z Lublina, Radomia, Puław, całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe na wynajem przez firmę URB BUDEX fasadowe, jezdne i inne. Najlepsze ceny dla lokalizacji Warszawa, Lublin, Radom. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowanie wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budowanie, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji.

Rusztowania kozłowe Warszawa

Rusztowania kozłowe Warszawa

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń.

Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

urbbudex@gmail.com