Rusztowania fasadowe wynajem

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowań fasadowych

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań fasadowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

(4 opinie klienta)

Cena wypożyczenia

0,14 

Zapytaj o dostępność – Wynajem Rusztowania fasadowe

13 + 3 =

4 komentarzy(e) dla Rusztowania fasadowe

 1. Albert Wicher (zweryfikowany)

  Niedawno zaczęliśmy remont elewacji domu. Trafiliśmy z żoną na waszą firmę. Rusztowania fasadowe to jest to, czego szukaliśmy. Doskonała jakość i dogodne warunki wypożyczenia.

  • URB Budex

   Dziękujemy za opinię.

 2. Aleksander Machojski (zweryfikowany)

  Mogę polecić te rusztowania, a przede wszystkim firmę z czystym sumieniem. Naprawdę tworzą ją świetni i mili ludzie.

  • URB Budex

   Dziękujemy, takie opinie są dla nas bardzo ważne. Doceniamy je.

 3. Michał Babicki (zweryfikowany)

  Dobra jakość i cena. Na pewno jeszcze skorzystam.

  • URB Budex

   Bardzo nas cieszy fakt, że docenia Pan jakość naszych usług. Pozdrawiamy!

 4. Mateusz Szałej (zweryfikowany)

  Bardzo dobre, wysoko jakościowe i stabilne rusztowania. Sam wypożyczałem dla swoich pracowników. Polecam.

  • URB Budex

   Dziękujemy za pozytywną opinię i wysoką ocenę.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rusztowania fasadowe – zastosowanie

Nasza firma oferuje wynajem rusztowań elewacyjnych, inna ich nazwa to rusztowania fasadowe. Są one przydatne przy różnego rodzaju pracach remontowych i budowlanych. Jest to najlepszy sposób na wygodny remont elewacji bloków, budynków użyteczności publicznej i praktycznie każdego innego rodzaju budownictwa. Można nimi zabudować całą ścianę budynku. Sprawdzają się nawet na dużych wysokościach. Po zabudowie całej ściany można uzyskać łatwy dostęp w każde miejsce. Świetnie sprawdzą się podczas ocieplania budynków i termomodernizacji. Jeśli potrzebna jest wymiana instalacji lub wykonanie prac wykończeniowych to właśnie do tego ten typ rusztowań nadaje się do tego idealnie. Również renowacja i prace wykończenie wykonuje się na rusztowaniach fasadowych. Jednak są używane nie tylko w budownictwie. Często wykorzystuje się je w czasie przygotowywania różnego rodzaju imprez plenerowych. Dzięki nim powstają estrady i sceny koncertowe. Konserwacja zabytków to kolejne zastosowanie, w którym się sprawdzę. Używane także są w przemyśle stoczniowym. Największe statki buduje się właśnie przy wykorzystaniu takich rusztowań. Wykorzystuje się je także podczas instalacji billboardów, budowania trybun tymczasowych. Kolejnym zastosowaniem jest montaż platform podsufitowych.

Rusztowania fasadowe lub inaczej elewacyjne.

Rusztowania fasadowe. Cena wynajmu.

Staramy się zawsze zaoferować najkorzystniejsze możliwe ceny dla naszych klientów. Cena montażu wraz z demontażem naszych rusztowań zaczyna się już od 8 do 12 zł/mkw. Wszystko zależy oczywiście od konfiguracji i ilości sprzętu, jaki Państwo potrzebują. Natomiast koszt wypożyczenia rusztowania to od 14 do 24 gr za mkw/dobę. Dzięki tak korzystnym warunkom, świetnej jakości i fachowej obsłudze mamy grono stałych klientów, które stale się powiększa. Posiadamy rusztowania nie tylko w Warszawie. Nasze magazyny znajdują się też w Radomiu, Lublinie i Puławach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć nasze rusztowania tam, gdzie Państwo sobie tego życzą. Zachęcamy do kontaktu, a przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę.

Rusztowania fasadowe –  wynajem

Jeśli potrzebuje się rusztowania elewacyjnego, wynajem to zdecydowanie najlepsza opcja. Szczególnie jeśli rusztowanie jest potrzebne okresowo. W przypadku posiadania własnego trzeba je nie tylko kupić, ale także gdzieś przechowywać, a także odpowiednio dbać o jego konserwację. Tak więc wtedy, kiedy nie jest potrzebne, generuje tylko koszt. Wynajem pozwala nie martwić się o to wszystko. Nasza firma zajmuje się wynajmem rusztowań od wielu lat. Dbamy o wysoką jakość sprzętu, nasze rusztowania posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i gwarantują bezpieczne i sprawne przeprowadzanie prac remontowo-budowlanych.  Posiadamy ponad 10 000 m2 rusztowań. Dzięki temu potrafi zaspokoić potrzeby wielu klientów, niezależnie także od tego, gdzie się znajdują. Mamy magazyny rusztowań fasadowych w Puławach, Radomiu, Warszawie. W związku z tym świadczymy usługi w różnych miejscach.

Rusztowania fasadowe aluminiowe – gwarancja bezpieczeństwa

Posiadamy na wynajem rusztowania aluminiowe wysokiej jakości. Aluminium to trwały, odporny i wytrzymały materiał, który zapewnia bezpieczeństwo zbudowanych konstrukcji. Poparte jest to także certyfikatami, które posiadają nasze rusztowania. Aluminiowe rusztowania fasadowe to wygodny sposób na przeprowadzanie remontu elewacji lub instalacji, czy budowę sceny. Niezależnie od tego, gdzie mają być wykorzystane, sprawdzą się idealnie.

Rusztowania fasadowe, montaż po naszej stronie

Montaż rusztowań fasadowych.

Nasza firma udostępnia nie tylko sam sprzęt. Wykonujemy też usługę montażu. Zainstalowane przez nas rusztowania fasadowe to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Posiadamy wspomniane wcześniej odpowiednie certyfikaty i doświadczoną ekipę fachowców, która zajmuje się tym od wielu lat. Zapewniamy sprawny montaż w wielu lokalizacjach, dzięki magazynom w kilku miastach polski. Jeśli więc potrzebują Państwo rusztowania, mogą wszystko zostawić w naszych rękach. Wykonujemy usługę kompleksowo od zamontowania do demontażu. Dzięki czemu Państwo mogą w 100% skupić się na swoich zadaniach.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań fasadowych w miastach:

urbbudex@gmail.com