Rusztowania wspornikowe Warszawa wynajem

Rusztowania wspornikowe Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex.

Wszędzie tam, gdzie wykonywane są prace na wysokościach, ale nie ma jeszcze gotowych kondygnacji, występuje problem z trudnym dostępem. Wtedy zwykle rusztowania nie wystarczą i należy sięgnąć po bardziej zaawansowane rozwiązania. Takim właśnie rozwiązaniem są rusztowania wspornikowe.

Konstrukcja do zadań specjalnych

Rusztowania wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budynkach, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji. Zakotwiczenie całości konstrukcji wewnątrz budynku gwarantuje im stabilność. Samo rusztowanie składa się z pomostów i wsporników, jednak od zwykłych rusztowań różni je sposób montażu. Są one jednak dodatkowo usztywnione, tak aby całość gwarantowała stabilne poruszanie się po nich. Zapewnienie stabilnej i bezpiecznej konstrukcji rusztowania jest tu bardzo ważnym elementem.

Stabilne mocowanie

W przypadku rusztowań wspornikowych montuje się je wewnątrz budynku. Poszczególne belki są opierane na murze czy konstrukcji oraz są montowane za pomocą słupków od wewnątrz budynku. Tego typu rozwiązania są stosowane podczas nadbudów i tynków wyższych kondygnacji. Ponieważ samo mocowanie jest bardzo stabilne, tego typu rozwiązanie idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma możliwości ustawienia innego rozwiązania.

Rusztowanie wspornikowe

Rusztowania wspornikowe są indywidualnie dobierane do każdego budynku. Z uwagi na częste zawiłości konstrukcyjne, tego typu rozwiązanie gwarantuje nie tylko stabilność, ale także bezpieczeństwo. Sam montaż tego typu rusztowania wymaga bardzo dużej precyzji i dokładności, ponieważ elementy zapewniające stabilność są umieszczane wewnątrz budynku. Praca na wysokościach, bez względu na to, na jakiej wysokości są wykonywane, wymagają specjalnego zabezpieczenia. Wszystkie rusztowania muszą spełniać wymogi związane z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Dlatego szukając rusztowania, wybierzmy tylko sprawdzone i zaufane firmy, które oferują ich wypożyczenie. Sam montaż także jest tu bardzo istotny, zwłaszcza biorąc pod uwagę specyfikę montowania tego typu rusztowań.

Z pozoru proste konstrukcje, jednak to one zapewniają stabilne i bezpieczne prowadzenie prac na wysokościach. Rusztowania wspornikowe, dzięki mocowaniu ich wewnątrz budynku, umożliwiają prowadzenie prac na nadbudowach. Wypożyczenie i montaż tego typu rozwiązania pozwala na prowadzenie prac zgodnie z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Wszystkie rusztowania tego typu są dopasowywane do potrzeb klienta i montowane tak, aby ściśle przylegać do konstrukcji.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań wspornikowych w miastach:

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania wspornikowe Warszawa i pozostałe lokalizacje.

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań wspornikowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

Opinie klientów Google Maps

 • 5 star review  witam polecam ta kompetentną co do klienta firme rusztowania w bardzo dobrym stanie i wynajem tez w niezłej cenie jeszcze raz polecam

  thumb Adam Witkowski
  2/28/2020
 • 5 star review  Doskonali fachowcy, wszystko szybki i sprawnie ! Firma URB Budex to sami profesjonaliści, ceny bardzo korzystne i prze miła obsługa. Polecamy wszystkim Wasz usługi 😉

  thumb Nadrukowane
  5/25/2020
 • 5 star review  Bardzo szybki i profesionalny montaz. Osługa oraz realizacji zlecenia na swiatowym poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Szumixxx
  7/19/2020
 • 5 star review  Polecam serdecznie firmę URB Budex ! Bardzo profesjonalne podejście i przystępna cena, ekipa pomogła nam od A do Z ze wszystkim ! Daje 5 gwiazdek

  thumb Milena Broszczyk
  5/25/2020
 • 5 star review  Korzystaliśmy z rusztowań firmy URB BUDEX na kilku naszych projektach budowlanych. Polecam tą firmę za solidność i uczciwość.

  thumb Hanna Hanna
  1/16/2020
 • 5 star review  Dziękuję za dobrą ofertę i terminową realizację. Polecam państwa firmę !

  thumb Łukasz Czarnecki
  3/02/2020
 • 5 star review  Gorąco polecam usługi firmy! Bardzo sprawny i szybki montaż rusztowań. W porównaniu do profesjonalnej obsługi, cena wyjątkowo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z URB Budex.

  thumb Marta Bąk
  5/24/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy! Bardzo szybki i prosty montaż rusztowań. Bardzo profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim. Pozdrawiam 🙂

  thumb DamiQ
  7/06/2020

Zobacz inne typy rusztowań w naszej wypożyczalni

Rusztowania przejezdne Warszawa

Rusztowania przejezdne Warszawa

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań przejezdnych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom, Warszawa i Puławy.

Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań modułowych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom i Puławy. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania stojakowe Warszawa

Rusztowania stojakowe Warszawa

Wynajmiemy oraz montujemy rusztowania stojakowe dla klientów z Lublina, Radomia, Puław, całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe na wynajem przez firmę URB BUDEX fasadowe, jezdne i inne. Najlepsze ceny dla lokalizacji Warszawa, Lublin, Radom. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowania kozłowe Warszawa

Rusztowania kozłowe Warszawa

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń.

Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

urbbudex@gmail.com