Rusztowania wspornikowe wynajem

Tagi: rusztowanie wspornikowe

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania wspornikowe.

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań wspornikowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 19 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

(7 opinii klienta)

Cena wypożyczenia

0,19 

Realizujemy wynajem tylko dla firm.
Minimalna powierzchnia wynajmu to 250 m2.

Opinie klientów

7 komentarzy(e) dla Rusztowania wspornikowe

 1. Marcin Ziółkowski (zweryfikowany)

  Sprzęt w pełni sprawny technicznie, bezpieczny dla użytkownika. Profesjonalna ekipa przywiozła, zmontowała, a na koniec zdemontowała rusztowanie. Super kontakt i dobre ceny. Polecam na 100%.

 2. Arkadiusz Krawczyk (zweryfikowany)

  Rzetelnie, fachowo i w terminie. Wszystko jasne i klarowne – włącznie z ceną. Korzystałem z ich usług pierwszy raz, ale z pewnością skorzystam jeszcze nie raz.

 3. Tomasz Lubczyński (zweryfikowany)

  Dobry kontakt z URB-BUDEX i duży wybór rusztowań spowodował, że jestem ich stałym, zadowolonym klientem.

 4. Filip Malinowski (zweryfikowany)

  Firma warta polecenia. Sprzęt dobrej jakości, bardzo dobrze utrzymany. Polecam rusztowania od Urb-Budex.

  • URB Budex

   Dziękujemy za opinię. Polecamy się na przyszłość.

 5. Kazimierz Nowak (zweryfikowany)

  Profesjonalnie, tanio, uczciwie.

  • URB Budex

   Dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz oraz za docenienie. Pozdrawiamy!

 6. Bartłomiej Jakolek (zweryfikowany)

  Kompetentni ludzie prowadzą tę firmę. Ja polecam, rusztowania bardzo fajne.

  • URB Budex

   Dziękujemy za opinię.

 7. Mariusz Duda (zweryfikowany)

  Polecam, firma profesjonalna, na zamontowanie rusztowania nie czekałem długo na czym bardzo mi zależało. Na pewno jeszcze skorzystam.

  • URB Budex

   Dziękujemy! Dla nas jakość i czas usługi są najważniejsze. Polecamy się na przyszłość.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rusztowania wspornikowe Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex.

Wszędzie tam, gdzie wykonywane są prace na wysokościach, ale nie ma jeszcze gotowych kondygnacji, występuje problem z trudnym dostępem. Wtedy zwykle rusztowania nie wystarczą i należy sięgnąć po bardziej zaawansowane rozwiązania. Takim właśnie rozwiązaniem są rusztowania wspornikowe.

Konstrukcja do zadań specjalnych

Rusztowania wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budynkach, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji. Zakotwiczenie całości konstrukcji wewnątrz budynku gwarantuje im stabilność. Samo rusztowanie składa się z pomostów i wsporników, jednak od zwykłych rusztowań różni je sposób montażu. Są one jednak dodatkowo usztywnione, tak aby całość gwarantowała stabilne poruszanie się po nich. Zapewnienie stabilnej i bezpiecznej konstrukcji rusztowania jest tu bardzo ważnym elementem.

Stabilne mocowanie

W przypadku rusztowań wspornikowych montuje się je wewnątrz budynku. Poszczególne belki są opierane na murze czy konstrukcji oraz są montowane za pomocą słupków od wewnątrz budynku. Tego typu rozwiązania są stosowane podczas nadbudów i tynków wyższych kondygnacji. Ponieważ samo mocowanie jest bardzo stabilne, tego typu rozwiązanie idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma możliwości ustawienia innego rozwiązania.

Rusztowanie wspornikowe

Rusztowania wspornikowe są indywidualnie dobierane do każdego budynku. Z uwagi na częste zawiłości konstrukcyjne, tego typu rozwiązanie gwarantuje nie tylko stabilność, ale także bezpieczeństwo. Sam montaż tego typu rusztowania wymaga bardzo dużej precyzji i dokładności, ponieważ elementy zapewniające stabilność są umieszczane wewnątrz budynku. Praca na wysokościach, bez względu na to, na jakiej wysokości są wykonywane, wymagają specjalnego zabezpieczenia. Wszystkie rusztowania muszą spełniać wymogi związane z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Dlatego szukając rusztowania, wybierzmy tylko sprawdzone i zaufane firmy, które oferują ich wypożyczenie. Sam montaż także jest tu bardzo istotny, zwłaszcza biorąc pod uwagę specyfikę montowania tego typu rusztowań.

Z pozoru proste konstrukcje, jednak to one zapewniają stabilne i bezpieczne prowadzenie prac na wysokościach. Rusztowania wspornikowe, dzięki mocowaniu ich wewnątrz budynku, umożliwiają prowadzenie prac na nadbudowach. Wypożyczenie i montaż tego typu rozwiązania pozwala na prowadzenie prac zgodnie z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Wszystkie rusztowania tego typu są dopasowywane do potrzeb klienta i montowane tak, aby ściśle przylegać do konstrukcji.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań wspornikowych w miastach:

 

urbbudex@gmail.com