rusztowania przejezdne

RUSZTOWANIA przejezdne Lublin

rusztowania przejezdne

Każda firma budowlana powinna być wyposażona w odpowiednie rusztowania, które w tej branży są niezbędne. Posiadanie tysięcy metrów kwadratowych rusztowań wiąże się z koniecznością ich przechowywania, a biorąc pod uwagę, że przechowywanie takiej ilości rusztowań może być problematyczne, coraz częściej firmy remontowo-budowlane zamiast na zakup rusztowań decydują się na współpracę z firmami takimi jak URB Budex i wynajmują rusztowania. Jest to wygodne, a często również oszczędne rozwiązanie, ponieważ choć za wynajem trzeba płacić, koszty utrzymania i wynajmu magazynu mogą przekroczyć koszt wynajmu rusztowań. Jednym z najbardziej uniwersalnych rusztowań, które warto mieć na budowie, jest rusztowanie przejezdne, jego wszechstronność wynika z bogatej możliwości doposażania konstrukcji.

Rusztowania przejezdne są bardzo często wybierane przez firmy budowlane, jako jedne z najwygodniejszych. Po pierwsze warto zaznaczyć, że rusztowania przejezdne są mobilne, co znacznie ułatwia głównie prace remontowe związane z malowaniem, ocieplaniem czy tynkowaniem budynku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. W przemieszczaniu rusztowań, a także w ich montażu i demontażu pomaga ich lekka, aluminiowa konstrukcja. Niech Państwa to nie zmyli, mimo iż rusztowania dzięki wykorzystaniu aluminium są lekkie, są jednocześnie bardzo wytrzymałe, także na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto, rusztowania przejezdne, podobnie jak fasadowe można dowolnie doposażać, zmieniać ich wysokość oraz dostosować do nierównego podłoża. Dzięki swojej wytrzymałości i uniwersalności, rusztowania przejezdne są jednym z najczęstszych wyborów firmy URB Budex. Dla nas niezwykle istotne jest to, że po złożeniu, zajmują bardzo niewiele miejsca, dzięki czemu ich transport i przechowywanie nie są problematyczne.

Remont elewacji.

Ocieplanie budynków.

Murowanie.

Stawianie wszelkiego rodzaju konstrukcji nośnych i wsporczych.

Wiele innych prac na wysokości.

Polecamy

Usługi hydrauliczne i kolektory słoneczne.
www.hydraulikmazowieckie.pl

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.