Rusztowania przejezdne wynajem

Tagi: montaż rusztowań przejezdnych | rusztowanie przejezdne | wynajem rusztowań przejezdnych

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowań przejezdnych

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań przejezdnych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 19 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

(8 opinii klienta)

Cena wypożyczenia

0,19 

Realizujemy wynajem tylko dla firm.
Minimalna powierzchnia wynajmu to 250 m2.

Opinie klientów

8 komentarzy(e) dla Rusztowania przejezdne

 1. Mateusz Gawłowski (zweryfikowany)

  Bardzo dobry kontakt z profesjonalnymi pracownikami. Dobra cena i bardzo dobry oraz bezpieczny sprzęt. Jestem zadowolona ze współpracy i z pewnością przy najbliższej okazji znów skorzystam w usług. Z czystym sumieniem polecam.

 2. Błażej Kozieł (zweryfikowany)

  Sprzęt utrzymany w bardzo dobry stanie. Obsługa na najwyższym poziomie. Dobre ceny. Robota wykonana terminowo, fachowo i profesjonalnie. Serdecznie polecam.

 3. Radek Bosak (zweryfikowany)

  Solidny i bardzo szybki montaż zamówionych rusztowań. Firma godna polecenia.

 4. Hubert Ptasznik (zweryfikowany)

  Duzy wybór rusztowań oraz przystępne ceny. Poleciłem firmę swoim znajomym i są mega zadowoleni ze współpracy.

 5. Dawid Marciniak (zweryfikowany)

  Kiedyś nie było takich możliwości. Dzięki URB-BUDEX i ich rusztowaniom nawet największy plan remontu domu jest do zrealizowania.

 6. Krystian Raczek (zweryfikowany)

  Dobrze się przemieszczają, nie są zbyt ciężkie, mogę polecić.

  • URB Budex

   Cieszymy się, że mogliśmy Panu pomóc. Zapraszamy ponownie!

 7. Franciszek Chojnacki (zweryfikowany)

  Wysoka jakość, wytrzymałe, odporne na deszcz i silny wiatr. Polecam

  • URB Budex

   Dziękujemy za miła opinię i wysoką ocenę.

 8. Krystian Siewierski (zweryfikowany)

  Wszystko na wysokim poziomie. Rusztowania fajne, stabilne, na pewno bezpieczne. Panowie od zakładania rusztować bardzo mili.

  • URB Budex

   Bardzo nas cieszy fakt, że docenia Pan jakość naszych usług. Pozdrawiamy!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rusztowania przejezdne Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex

Każda firma budowlana powinna być wyposażona w odpowiednie rusztowania, które w tej branży są niezbędne. Posiadanie tysięcy metrów kwadratowych rusztowań wiąże się z koniecznością ich przechowywania, a biorąc pod uwagę, że przechowywanie takiej ilości rusztowań może być problematyczne, coraz częściej firmy remontowo-budowlane zamiast na zakup rusztowań decydują się na współpracę z firmami takimi jak URB Budex i wynajmują rusztowania. Jest to wygodne, a często również oszczędne rozwiązanie, ponieważ choć za wynajem trzeba płacić, koszty utrzymania i wynajmu magazynu mogą przekroczyć koszt wynajmu rusztowań. Jednym z najbardziej uniwersalnych rusztowań, które warto mieć na budowie, jest rusztowanie przejezdne, jego wszechstronność wynika z bogatej możliwości doposażania konstrukcji.

Rusztowania przejezdne są bardzo często wybierane przez firmy budowlane, jako jedne z najwygodniejszych. Po pierwsze warto zaznaczyć, że rusztowania przejezdne są mobilne, co znacznie ułatwia głównie prace remontowe związane z malowaniem, ocieplaniem czy tynkowaniem budynku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. W przemieszczaniu rusztowań, a także w ich montażu i demontażu pomaga ich lekka, aluminiowa konstrukcja. Niech Państwa to nie zmyli, mimo iż rusztowania dzięki wykorzystaniu aluminium są lekkie, są jednocześnie bardzo wytrzymałe, także na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto, rusztowania przejezdne, podobnie jak fasadowe można dowolnie doposażać, zmieniać ich wysokość oraz dostosować do nierównego podłoża. Dzięki swojej wytrzymałości i uniwersalności, rusztowania przejezdne są jednym z najczęstszych wyborów firmy URB Budex. Dla nas niezwykle istotne jest to, że po złożeniu, zajmują bardzo niewiele miejsca, dzięki czemu ich transport i przechowywanie nie są problematyczne.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań w miastach:

urbbudex@gmail.com