Rusztowania specjalne wynajem

Tagi: rusztowanie specjalne | stacjonarne rusztowanie specjalne

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania specjalne

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań specjalnych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 19 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

(8 opinii klienta)

Cena wypożyczenia

0,19 

Realizujemy wynajem tylko dla firm.
Minimalna powierzchnia wynajmu to 250 m2.

Opinie klientów

8 komentarzy(e) dla Rusztowania specjalne

 1. Ryszard Marciniak (zweryfikowany)

  Solidna i bezpieczna konstrukcja, cena dopasowana do jakości sprzętu. Profesjonalna obsługa i wyjątkowo indywidualne podejście do klienta. Rusztowanie rozstawione przez zgraną i zaangażowaną ekipę bardzo szybko i bezpiecznie. Polecam.

 2. Bartek Gajda (zweryfikowany)

  Rusztowanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Ekipa pracowita, punktualna i fachowa. Wszystkie prace montażowe i demontażowe wykonali zgodnie z ustaleniami. Polecam serdecznie!

 3. Bolesław Górski (zweryfikowany)

  Trafiłem w końcu na URB-BUDEX. To firma, która wie co może zaoferować swoim klientom.

 4. Wojciech Rakoczy (zweryfikowany)

  Dostępność rusztowań, ich cena i kontakt z firmą na najwyższym poziomie. Przywożą na miejsce, nie trzeba się o nic martwić. Polecam.

 5. Norbert Pedurewski (zweryfikowany)

  Najlepsze z rusztowań, jakie do tej pory udało mi się wypożyczyć. Bardzo dobrze spełniają swoją funkcję oraz ułatwiają pracę. Polecam.

  • URB Budex

   Dziękujemy za tak pochlebne słowa. Zapraszamy ponownie.

 6. Marcel Wicher (zweryfikowany)

  Profesjonalizm oraz bardzo dobre podejście do klienta. Umieją doradzić, a sprzęt pierwsza klasa.

  • URB Budex

   Dziękujemy za pozytywne słowa. Są one dla nas niezmiernie ważne.

 7. Aleksander Wodnicki (zweryfikowany)

  idealnie dobrali odpowiednią konstrukcję do remontowanego przez moją firmę budynku, dodatkowo montaż był bardzo szybki.

  • URB Budex

   Cieszymy się, że mogliśmy Panu pomóc. Zapraszamy ponownie!

 8. Kamil Lampart (zweryfikowany)

  Bardzo miła obsługa – to przyciąga, sprzęt też niczego sobie, godny polecenia. Bezpieczeństwo ponad wszystko, to właśnie czułem – to biło od rusztowań!

  • URB Budex

   Dziękujemy! Polecamy się na przyszłość.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rusztowania specjalne Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex. Rusztowania to konstrukcje, które umożliwiają prace na wysokościach. Bez względu czy chodzi o prace wykończeniowe wewnątrz budynku, nadbudówki czy inne prace wykonywane na zewnątrz, rusztowania umożliwiają nich wykonania i zapewniają stabilność i bezpieczeństwo osób pracujących na wysokości. W zależności od wysokości, rodzaju powierzchni oraz tego czy praca są wykonywane wewnątrz budynku, należy dobrać odpowiednią konstrukcję, tak aby spełniała wszystkie swoje zadania. Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowanie specjalne – solidna konstrukcja

Solidna konstrukcja, która umożliwia prace na wysokościach, nie tylko przyspiesza praca, ale także jest elementem bezpieczeństwa. Firma URB Budex dysponuje 10 000m2 rusztowań, które, możemy dostosowań do każdej powierzchni. Każde z naszych rusztowań jest stabilne i trwałe. Remonty dachów, termomodernizacje, remonty wnętrz – w tych wszystkich sytuacjach nasze rusztowania doskonale się sprawdzą.

Rusztowanie specjalne – opis konstrukcji

Klasyczne rusztowania dobrze sprawdzają się przy pracach na niewielkich wysokościach i wszędzie tam, gdzie nie potrzeba dodatkowych wzmocnień. Rusztowania specjalne są montowane dla każdego klienta indywidualnie, tak, aby idealnie przylegały do powierzchni. Bardzo często są to budynki o niestandardowych kształtach lub takie, gdzie nie ma wiele miejsca na rozstawienie rusztowań. Bezpieczeństwo i solidna konstrukcja wyróżniają nas na tle innych firm oferujących wynajem rusztowań.

Indywidualne podejście

Ponieważ każda powierzchnia oraz wykonywane prace są nieco różne, bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta. Każda nasza konstrukcja jest dobierana i montowana na podstawie wielu parametrów, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jednocześnie bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla nas bardzo ważne, wszystkie elementy rusztowań są sprawdzane i posiadają wymagane certyfikaty. Prace na wysokościach wymagają nie tylko odpowiedniego przygotowania, ale także zabezpieczenia. Rusztowania URB Budex to nie tylko konstrukcje, które to umożliwią, ale także szansa na prace w miejscach trudnodostępnych. Rusztowania specjalne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z niestandardowymi wymiarami. Ich zastosowanie umożliwia szybkie i wygodne realizowanie prac. Rusztowania specjalne to najlepszy wybór spośród wielu rodzajów konstrukcji.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań specjalnych w miastach:

urbbudex@gmail.com