Rusztowania Specjalne

Rusztowania to konstrukcje, które umożliwiają prace na wysokościach. Bez względu czy chodzi o prace wykończeniowe wewnątrz budynku, nadbudówki czy inne prace wykonywane na zewnątrz, rusztowania umożliwiają nich wykonania i zapewniają stabilność i bezpieczeństwo osób pracujących na wysokości.

W zależności od wysokości, rodzaju powierzchni oraz tego czy praca są wykonywane wewnątrz budynku, należy dobrać odpowiednią konstrukcję, tak aby spełniała wszystkie swoje zadania. Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowanie specjalne – solidna konstrukcja

Solidna konstrukcja, która umożliwia prace na wysokościach, nie tylko przyspiesza praca, ale także jest elementem bezpieczeństwa. Firma URB Budex dysponuje 10 000m2 rusztowań, które, możemy dostosowań do każdej powierzchni. Każde z naszych rusztowań jest stabilne i trwałe. Remonty dachów, termomodernizacje, remonty wnętrz – w tych wszystkich sytuacjach nasze rusztowania doskonale się sprawdzą.

Rusztowanie specjalne – opis konstrukcji

Klasyczne rusztowania dobrze sprawdzają się przy pracach na niewielkich wysokościach i wszędzie tam, gdzie nie potrzeba dodatkowych wzmocnień. Rusztowania specjalne są montowane dla każdego klienta indywidualnie, tak, aby idealnie przylegały do powierzchni. Bardzo często są to budynki o niestandardowych kształtach lub takie, gdzie nie ma wiele miejsca na rozstawienie rusztowań. Bezpieczeństwo i solidna konstrukcja wyróżniają nas na tle innych firm oferujących wynajem rusztowań.

Indywidualne podejście

Ponieważ każda powierzchnia oraz wykonywane prace są nieco różne, bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta. Każda nasza konstrukcja jest dobierana i montowana na podstawie wielu parametrów, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jednocześnie bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla nas bardzo ważne, wszystkie elementy rusztowań są sprawdzane i posiadają wymagane certyfikaty.

Prace na wysokościach wymagają nie tylko odpowiedniego przygotowania, ale także zabezpieczenia. Rusztowania URB Budex to nie tylko konstrukcje, które to umożliwią, ale także szansa na prace w miejscach trudnodostępnych. Rusztowania specjalne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z niestandardowymi wymiarami. Ich zastosowanie umożliwia szybkie i wygodne realizowanie prac. Rusztowania specjalne to najlepszy wybór spośród wielu rodzajów konstrukcji.

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

kontakt@urb-budex.pl