Rusztowania specjalne Warszawa wynajem

Rusztowania specjalne Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex.

Rusztowania to konstrukcje, które umożliwiają prace na wysokościach. Bez względu czy chodzi o prace wykończeniowe wewnątrz budynku, nadbudówki czy inne prace wykonywane na zewnątrz, rusztowania umożliwiają nich wykonania i zapewniają stabilność i bezpieczeństwo osób pracujących na wysokości.

W zależności od wysokości, rodzaju powierzchni oraz tego czy praca są wykonywane wewnątrz budynku, należy dobrać odpowiednią konstrukcję, tak aby spełniała wszystkie swoje zadania. Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowanie specjalne – solidna konstrukcja

Solidna konstrukcja, która umożliwia prace na wysokościach, nie tylko przyspiesza praca, ale także jest elementem bezpieczeństwa. Firma URB Budex dysponuje 10 000m2 rusztowań, które, możemy dostosowań do każdej powierzchni. Każde z naszych rusztowań jest stabilne i trwałe. Remonty dachów, termomodernizacje, remonty wnętrz – w tych wszystkich sytuacjach nasze rusztowania doskonale się sprawdzą.

Rusztowanie specjalne – opis konstrukcji

Klasyczne rusztowania dobrze sprawdzają się przy pracach na niewielkich wysokościach i wszędzie tam, gdzie nie potrzeba dodatkowych wzmocnień. Rusztowania specjalne są montowane dla każdego klienta indywidualnie, tak, aby idealnie przylegały do powierzchni. Bardzo często są to budynki o niestandardowych kształtach lub takie, gdzie nie ma wiele miejsca na rozstawienie rusztowań. Bezpieczeństwo i solidna konstrukcja wyróżniają nas na tle innych firm oferujących wynajem rusztowań.

Indywidualne podejście

Ponieważ każda powierzchnia oraz wykonywane prace są nieco różne, bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta. Każda nasza konstrukcja jest dobierana i montowana na podstawie wielu parametrów, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jednocześnie bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla nas bardzo ważne, wszystkie elementy rusztowań są sprawdzane i posiadają wymagane certyfikaty.

Prace na wysokościach wymagają nie tylko odpowiedniego przygotowania, ale także zabezpieczenia. Rusztowania URB Budex to nie tylko konstrukcje, które to umożliwią, ale także szansa na prace w miejscach trudnodostępnych. Rusztowania specjalne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z niestandardowymi wymiarami. Ich zastosowanie umożliwia szybkie i wygodne realizowanie prac. Rusztowania specjalne to najlepszy wybór spośród wielu rodzajów konstrukcji.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań specjalnych w miastach:

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania specjalne Warszawa i pozostałe lokalizacje.

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań specjalnych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

Opinie klientów Google Maps

 • 5 star review  Korzystaliśmy z rusztowań firmy URB BUDEX na kilku naszych projektach budowlanych. Polecam tą firmę za solidność i uczciwość.

  thumb Hanna Hanna
  1/16/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy! Bardzo szybki i prosty montaż rusztowań. Bardzo profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim. Pozdrawiam 🙂

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  witam polecam ta kompetentną co do klienta firme rusztowania w bardzo dobrym stanie i wynajem tez w niezłej cenie jeszcze raz polecam

  thumb Adam Witkowski
  2/28/2020
 • 5 star review  Doskonali fachowcy, wszystko szybki i sprawnie ! Firma URB Budex to sami profesjonaliści, ceny bardzo korzystne i prze miła obsługa. Polecamy wszystkim Wasz usługi 😉

  thumb Nadrukowane
  5/25/2020
 • 5 star review  Bardzo szybki i profesionalny montaz. Osługa oraz realizacji zlecenia na swiatowym poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Szumixxx
  7/19/2020
 • 5 star review  Gorąco polecam usługi firmy! Bardzo sprawny i szybki montaż rusztowań. W porównaniu do profesjonalnej obsługi, cena wyjątkowo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z URB Budex.

  thumb Marta Bąk
  5/24/2020
 • 5 star review  Dziękuję za dobrą ofertę i terminową realizację. Polecam państwa firmę !

  thumb Łukasz Czarnecki
  3/02/2020
 • 5 star review  Polecam serdecznie firmę URB Budex ! Bardzo profesjonalne podejście i przystępna cena, ekipa pomogła nam od A do Z ze wszystkim ! Daje 5 gwiazdek

  thumb Milena Broszczyk
  5/25/2020

Zobacz inne typy rusztowań w naszej wypożyczalni

Rusztowania przejezdne Warszawa

Rusztowania przejezdne Warszawa

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań przejezdnych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom, Warszawa i Puławy.

Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań modułowych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom i Puławy. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania stojakowe Warszawa

Rusztowania stojakowe Warszawa

Wynajmiemy oraz montujemy rusztowania stojakowe dla klientów z Lublina, Radomia, Puław, całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe na wynajem przez firmę URB BUDEX fasadowe, jezdne i inne. Najlepsze ceny dla lokalizacji Warszawa, Lublin, Radom. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowanie wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budowanie, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji.

Rusztowania kozłowe Warszawa

Rusztowania kozłowe Warszawa

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń.

Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

urbbudex@gmail.com