Rusztowania modułowe Lublin

RUSZTOWANIA modułowe Lublin

rusztowania modułowe

Rusztowania są nieodzownym elementem prac budowlanych i remontowych, są znacznym ułatwieniem i gwarantują bezpieczeństwo i stabilną pracę nawet na bardzo wysokich kondygnacjach, a nawet- przy ich całkowitym braku. Firma URB Budex w swojej ofercie ma bogaty wybór rusztowań dostosowany do potrzeb klientów biznesowych i prywatnych. Zdecydowanie największym zainteresowanie cieszą się rusztowania jezdne (wśród rusztowań ruchomych) oraz rusztowania fasadowe (wśród rusztowań nieruchomych). Są to rusztowania, które świetnie sprawdzają się przy najczęstszych pracach: montaż instalacji, ocieplanie elewacji, malowanie itp.

Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, naszą ofertę rusztowań wzbogaciliśmy również o rusztowania modułowe, które ze wszystkich rodzajów rusztowań są prawdopodobnie najbardziej uniwersalne i doskonale sprawdzą się do zadań specjalnych. Rusztowania modułowe swoją uniwersalność zawdzięczają stojakom wyposażonym w regularnie rozmieszczone punkty montażowe (zazwyczaj co 50 cm), które umożliwiają dowolne przymocowanie stężni i rygli. Dzięki takiej konstrukcji, rusztowania można idealnie dopasować do bardzo szczególnych potrzeb i skomplikowanych elewacji. Rusztowania modułowe doskonale sprawdzą się również jako samowystarczalna konstrukcja. Niestety dzięki swoim bogatym możliwościom konstrukcyjnym montaż rusztowań modułowych jest bardzo pracochłonny i wymaga odpowiedniej wprawy i wiedzy. Firma URB Budex wraz z wynajmem rusztowań oferuje montaż, demontaż i transport rusztowań, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się ich wagą ani czasochłonnym montażem.

Remont elewacji.

Ocieplanie budynków.

Murowanie.

Stawianie wszelkiego rodzaju konstrukcji nośnych i wsporczych.

Wiele innych prac na wysokości.

Polecamy

Usługi hydrauliczne i instalacje gazowe.
www.hydraulikmazowieckie.pl

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

kontakt@urb-budex.pl