Rusztowania modułowe wynajem

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania modułowe

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań przejezdnych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

(3 opinie klienta)

Cena wypożyczenia

0,14 

Zapytaj o dostępność – Wynajem Rusztowania modułowe

4 + 2 =

3 komentarzy(e) dla Rusztowania modułowe

 1. Martyna Dudek (zweryfikowany)

  Firma eventowa, którą prowadzę, często korzysta z rusztowań przy montażu estrad i scen. Wasze rusztowania to doskonały wybór. Polecam.

  • URB Budex

   Dziękujemy za pozytywne słowa. Są one dla nas niezmiernie ważne.

 2. Dariusz Olechowski (zweryfikowany)

  Jakiś czas temu zdecydowałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem rusztowań, a nie co chwilę naprawa mojego sprzętu. Znalazłem URB budex i myślę, że lepszej firmy nie mogłem sobie wymarzyć. Nie muszę już się o nic martwić.

  • URB Budex

   Cieszymy się, że mogliśmy Panu pomóc. Zapraszamy ponownie!

 3. Karol Turkiewicz (zweryfikowany)

  Wysoka jakość usług – to charakteryzuje URB – BUDEX. Szybki montaż, a także demontaż rusztowania. Same rusztowania modułowe bardzo dobrze sprawiły się w swojej roli, nic się nie chwiało ani nic.

  • URB Budex

   Dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz oraz za docenienie. Pozdrawiamy!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rusztowania modułowe – zastosowanie

Nasza firma dysponuje rusztowaniami modułowymi na wynajem. Przydają się w czasie różnego rodzaju prac remontowych i budowlanych. Są one bardzo uniwersalne i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie standardowe rozwiązania. Szczególnie chętnie używane są w różnych gałęziach przemysłu. Są wykorzystywane, chociażby w stoczniach. Używa się ich tam podczas budowy i modernizacji różnych okrętów i kontenerowców. Buduje się z nich także struktury przy różnego rodzaju kominach i chłodniach kominowych. Jest to też świetny i wygodny sposób na remont różnych budynków. Szczególnie często są wykorzystywane przy modernizacji starych i zabytkowych budowli. Dobrze sprawdzają się przy pracach na wysokich wieżach kościelnych. Powstają nawet przy bardzo wysokich kondygnacjach, gdzie zapewniają bezpieczeństwo i komfort przeprowadzanych prac. Tak więc rusztowania modułowe mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są idealnym rozwiązaniem podczas różnych prac konserwacyjnych, remontowych i budowlanych. Przydatne są także w branży rozrywkowej. Różne sceny i estrady trudno byłoby zbudować bez odpowiedniego rusztowania modułowego. Te oferowane przez wykonane jest z wysokiej klasy elementów, dzięki czemu sprowadzi się w każdym z wymienionych wcześniej zastosowań

Rusztowania modułowe. Cena wynajmu.

Oferujemy wynajem rusztowań w bardzo korzystnych cenach. Oczywiście są one zależne od wielu czynników. Na koszt wpływa oczywiście ilość i czas wynajmu, jak i konfiguracja i miejsce. Cena montażu wraz z demontażem rusztowań modułowych z naszej oferty zaczyna się już od 8 do 12 zł/mkw. Natomiast wypożyczanie to koszt od 14 do 24 gr za mkw/dobę. Zachęcamy do kontaktu z nami, wiemy, że niezależnie od ilości i czasu, na jaki potrzebują Państwo rusztowań, znajdziemy takie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony. Mamy magazyny w Warszawie, Lublinie, Radomiu i Puławach, nasza oferta dostosowana jest więc do osób z różnych miejsc w kraju.

Rusztowania modułowe – wynajem

Jeśli potrzebują Państwo uniwersalnych rozwiązań, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której mamy rusztowania modułowe. Wynajem tego sprzętu sprawdza się podczas różnych prac konserwacyjnych, remontowych, renowacyjnych, budowania estrad i wielu innych. Naszą ofertę zawsze staramy się dobrać do klienta i oferujemy kompleksowe usługi. Zajmiemy się wszystkim, łącznie z montażem i demontażem. Daje to gwarancje bezpieczeństwa i prawidłowego złożenia całej konstrukcji. Dzięki czemu nie muszą się Państwo niczym przejmować, a skupić tylko na swoich zadaniach. Mamy doświadczony zespół, który współpracuje ze sobą od wielu lat. Dzięki temu wszystko zawsze przebiega sprawnie i szybko. Dostarczamy rusztowania modułowe w różne miejsca Polski

Rusztowania modułowe – bezpieczeństwo przeprowadzanych prac

Rusztowania modułowe, które oferujemy, zapewnią bezpieczeństwo każdej ekipie remontowej, budowlanej, konserwacyjnej lub renowacyjnej. Mamy doświadczony i wykwalifikowany zespół, który ma sobą złożone dziesiątki tysięcy metrów rusztowań. Rusztowania modułowe są znacznie trudniejsze w montażu niż inne rodzaje. Dlatego tak ważnie jest ze względów bezpieczeństwa, ale też wygody i sprawnego wykonania prac, powierzenie montażu doświadczonej ekipie. Ma na pierwszy miejscu, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, stawiamy nie tylko sam sprzęt, ale także sam montaż.

Rusztowania modułowe, montaż po naszej stronie

Rusztowania modułowe to przede wszystkim uniwersalność. Ich istotnym elementem są stojaki umiejscowione przeważnie co około 50 cm. Na stojakach można dowolnie mocować stężnie i rygle. Pozwala to pracować z nimi na różnych rodzajach elewacji. Sprawdzą się nie tylko przy standardowych konstrukcja, ale właśnie szczególnie chętnie są wykorzystywane tam, gdzie budynek i jego elewacja ma szczególnie nieregularne kształty. Zajmiemy się montażem, dzięki czemu Państwo nie będą musieli o tym w ogóle myśleć.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań w miastach:

urbbudex@gmail.com