Rusztowania modułowe wynajem

Rusztowania modułowe – zastosowanie

Nasza firma dysponuje rusztowaniami modułowymi na wynajem. Przydają się w czasie różnego rodzaju prac remontowych i budowlanych. Są one bardzo uniwersalne i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie standardowe rozwiązania. Szczególnie chętnie używane są w różnych gałęziach przemysłu. Są wykorzystywane, chociażby w stoczniach. Używa się ich tam podczas budowy i modernizacji różnych okrętów i kontenerowców. Buduje się z nich także struktury przy różnego rodzaju kominach i chłodniach kominowych. Jest to też świetny i wygodny sposób na remont różnych budynków. Szczególnie często są wykorzystywane przy modernizacji starych i zabytkowych budowli. Dobrze sprawdzają się przy pracach na wysokich wieżach kościelnych. Powstają nawet przy bardzo wysokich kondygnacjach, gdzie zapewniają bezpieczeństwo i komfort przeprowadzanych prac. Tak więc rusztowania modułowe mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są idealnym rozwiązaniem podczas różnych prac konserwacyjnych, remontowych i budowlanych. Przydatne są także w branży rozrywkowej. Różne sceny i estrady trudno byłoby zbudować bez odpowiedniego rusztowania modułowego. Te oferowane przez wykonane jest z wysokiej klasy elementów, dzięki czemu sprowadzi się w każdym z wymienionych wcześniej zastosowań

Rusztowania modułowe. Cena wynajmu.

Oferujemy wynajem rusztowań w bardzo korzystnych cenach. Oczywiście są one zależne od wielu czynników. Na koszt wpływa oczywiście ilość i czas wynajmu, jak i konfiguracja i miejsce. Cena montażu wraz z demontażem rusztowań modułowych z naszej oferty zaczyna się już od 8 do 12 zł/mkw. Natomiast wypożyczanie to koszt od 14 do 24 gr za mkw/dobę. Zachęcamy do kontaktu z nami, wiemy, że niezależnie od ilości i czasu, na jaki potrzebują Państwo rusztowań, znajdziemy takie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony. Mamy magazyny w Warszawie, Lublinie, Radomiu i Puławach, nasza oferta dostosowana jest więc do osób z różnych miejsc w kraju.

Rusztowania modułowe – wynajem

Jeśli potrzebują Państwo uniwersalnych rozwiązań, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której mamy rusztowania modułowe. Wynajem tego sprzętu sprawdza się podczas różnych prac konserwacyjnych, remontowych, renowacyjnych, budowania estrad i wielu innych. Naszą ofertę zawsze staramy się dobrać do klienta i oferujemy kompleksowe usługi. Zajmiemy się wszystkim, łącznie z montażem i demontażem. Daje to gwarancje bezpieczeństwa i prawidłowego złożenia całej konstrukcji. Dzięki czemu nie muszą się Państwo niczym przejmować, a skupić tylko na swoich zadaniach. Mamy doświadczony zespół, który współpracuje ze sobą od wielu lat. Dzięki temu wszystko zawsze przebiega sprawnie i szybko. Dostarczamy rusztowania modułowe w różne miejsca Polski

Rusztowania modułowe – bezpieczeństwo przeprowadzanych prac

Rusztowania modułowe, które oferujemy, zapewnią bezpieczeństwo każdej ekipie remontowej, budowlanej, konserwacyjnej lub renowacyjnej. Mamy doświadczony i wykwalifikowany zespół, który ma sobą złożone dziesiątki tysięcy metrów rusztowań. Rusztowania modułowe są znacznie trudniejsze w montażu niż inne rodzaje. Dlatego tak ważnie jest ze względów bezpieczeństwa, ale też wygody i sprawnego wykonania prac, powierzenie montażu doświadczonej ekipie. Ma na pierwszy miejscu, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, stawiamy nie tylko sam sprzęt, ale także sam montaż.

Rusztowania modułowe, montaż po naszej stronie

Rusztowania modułowe to przede wszystkim uniwersalność. Ich istotnym elementem są stojaki umiejscowione przeważnie co około 50 cm. Na stojakach można dowolnie mocować stężnie i rygle. Pozwala to pracować z nimi na różnych rodzajach elewacji. Sprawdzą się nie tylko przy standardowych konstrukcja, ale właśnie szczególnie chętnie są wykorzystywane tam, gdzie budynek i jego elewacja ma szczególnie nieregularne kształty. Zajmiemy się montażem, dzięki czemu Państwo nie będą musieli o tym w ogóle myśleć.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań w miastach:

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania modułowe Warszawa i pozostałe lokalizacje

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań przejezdnych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

Opinie klientów Google Maps

 • 5 star review  Doskonali fachowcy, wszystko szybki i sprawnie ! Firma URB Budex to sami profesjonaliści, ceny bardzo korzystne i prze miła obsługa. Polecamy wszystkim Wasz usługi 😉

  thumb Nadrukowane
  5/25/2020
 • 5 star review  witam polecam ta kompetentną co do klienta firme rusztowania w bardzo dobrym stanie i wynajem tez w niezłej cenie jeszcze raz polecam

  thumb Adam Witkowski
  2/28/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy! Bardzo szybki i prosty montaż rusztowań. Bardzo profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim. Pozdrawiam 🙂

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Polecam serdecznie firmę URB Budex ! Bardzo profesjonalne podejście i przystępna cena, ekipa pomogła nam od A do Z ze wszystkim ! Daje 5 gwiazdek

  thumb Milena Broszczyk
  5/25/2020
 • 5 star review  Dziękuję za dobrą ofertę i terminową realizację. Polecam państwa firmę !

  thumb Łukasz Czarnecki
  3/02/2020
 • 5 star review  Bardzo szybki i profesionalny montaz. Osługa oraz realizacji zlecenia na swiatowym poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Szumixxx
  7/19/2020
 • 5 star review  Korzystaliśmy z rusztowań firmy URB BUDEX na kilku naszych projektach budowlanych. Polecam tą firmę za solidność i uczciwość.

  thumb Hanna Hanna
  1/16/2020
 • 5 star review  Gorąco polecam usługi firmy! Bardzo sprawny i szybki montaż rusztowań. W porównaniu do profesjonalnej obsługi, cena wyjątkowo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z URB Budex.

  thumb Marta Bąk
  5/24/2020

Zobacz inne typy rusztowań w naszej wypożyczalni

Rusztowania przejezdne Warszawa

Rusztowania przejezdne Warszawa

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań przejezdnych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom, Warszawa i Puławy.

Rusztowania stojakowe Warszawa

Rusztowania stojakowe Warszawa

Wynajmiemy oraz montujemy rusztowania stojakowe dla klientów z Lublina, Radomia, Puław, całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe na wynajem przez firmę URB BUDEX fasadowe, jezdne i inne. Najlepsze ceny dla lokalizacji Warszawa, Lublin, Radom. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowanie wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budowanie, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji.

Rusztowania kozłowe Warszawa

Rusztowania kozłowe Warszawa

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń.

Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

urbbudex@gmail.com