Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu. Z duchem czasu podążają również przepisy prawa budowlanego, BHP oraz prawa i obowiązki pracowników i pracodawców, co jest naturalnym następstwem rozwoju gospodarczego. Im bardziej rozwinięty rynek budowlany, tym bardziej wymagający klienci i wyższa jakość świadczonych usług. Przekłada się to również na rusztowania, które są tworzone z coraz bardziej wytrzymałych i gwarantujących
bezpieczeństwo tworzyw, firmy zajmujące się produkcją i wynajmem rusztowań muszą spełniać wszystkie oczekiwania klientów, dysponując rusztowaniami świetnej jakości i z obszernym wyposażeniem.

Rosnąca świadomość konsumentów sprawiła, że coraz więcej z nich oczekuje sprzętu, którego jakość i bezpieczeństwo są potwierdzone odpowiednim certyfikatem. W Polsce wciąż nie ma obowiązku używania rusztowań certyfikowanych, część z firm oferuje jednak rusztowania, które przeszły wymagające testy certyfikacyjne. Ponieważ to podnosi ich renomę i zwiększa zainteresowanie klientów. Jednostką odpowiedzialną za wydanie certyfikatu w Polsce jest Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Fakt, że bezpieczeństwo podczas prac budowlanych jest najważniejsze, nie pozostawia żadnych wątpliwości, tak więc wybór rusztowania, które przeszło odpowiednie testy i otrzymało certyfikat bezpieczeństwa, będzie najlepszym rozwiązaniem. Z pewnością takie rusztowanie będzie przewyższało jakością inne rusztowania, które takiego dokumentu nie otrzymały.

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

kontakt@urb-budex.pl