Jakie zastosowania mają rusztowania kozłowe?

Rusztowania odgrywają kluczową rolę w przemyśle budowlanym. Jedne, bardziej skomplikowane konstrukcje są przeznaczone do prac zewnętrznych, drugie z kolei idealnie sprawdzają się podczas prac wewnątrz budynku. Te z pozoru proste konstrukcje mają nie tylko umożliwić pracę na odpowiedniej wysokości, ale także zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas prac.

Rusztowania kozłowe

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń, gdzie następuje konieczność wykonywania prac do 2,5 metra wysokości. Świetnie sprawdzą się podczas adaptacji pomieszczeń na powierzchnie biurowe, czy prace wykończeniowe. Z tego typu rusztowaniami spotkamy się także na halach przemysłowych, gdzie wysokość nie przekracza 2,5 metra.

Ponieważ konstrukcja tego typu rusztowania jest dosyć prosta z łatwością można je wykorzystywać nawet na niewielkich powierzchniach. Pionowe podpory i poziomy utrzymują drewniany podest. Rusztowanie kozłowe regulowane umożliwia szybkie jego rozłożenie oraz rozstawienie w zależności od potrzeb. Kozły rusztowania są proste w montażu, a sam transport konstrukcji nie jest żadnym problemem.

Rusztowanie kozłowe – opis przeznaczenia

W uwagi na przystosowanie rusztowań do wysokości maksymalnie 2,5 metra, tego typu rozwiązania są wykorzystywane głównie przy pracach wykończeniowych czy adaptacyjnych. Jednak wygoda korzystania z nich sprawia, że z powodzeniem zastąpiły inne wykorzystywane rozwiązania, jak choćby drabiny. Wygodna i stabilna konstrukcja zapewnia dostęp do większej powierzchni i umożliwia komfortową pracę. Rusztowanie kozłowe to świetny wybór do prac deweloperskich i wykończeniowych. Świetnie sprawdzają się podczas prac wewnątrz budynków.

Rusztowania kozłowe wynajem

Firma URB Budex świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu rusztowań różnych typów i rodzajów. I choć działają głównie na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego możliwy jest transport także w inne rejony. Magazyny z rusztowaniami są zlokalizowane na terenie Puław, Radomia i Lublina. Sama siedziba firmy jest w Lublinie. Możliwy jest także transport w inne rejony, staramy się indywidualnie podejść do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy wynajem oraz usługi transportu, oraz montaż rusztowań różnego typu. Nasze rusztowania posiadają wszystkie wymagane atesty i spełniają przepisy bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia naszej oferty.

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

kontakt@urb-budex.pl