Rusztowania kozłowe Warszawa wynajem

Rusztowania kozłowe Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex.

Rusztowania odgrywają kluczową rolę w przemyśle budowlanym. Jedne, bardziej skomplikowane konstrukcje są przeznaczone do prac zewnętrznych, drugie z kolei idealnie sprawdzają się podczas prac wewnątrz budynku. Te z pozoru proste konstrukcje mają nie tylko umożliwić pracę na odpowiedniej wysokości, ale także zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas prac.

Rusztowania kozłowe

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń, gdzie następuje konieczność wykonywania prac do 2,5 metra wysokości. Świetnie sprawdzą się podczas adaptacji pomieszczeń na powierzchnie biurowe, czy prace wykończeniowe. Z tego typu rusztowaniami spotkamy się także na halach przemysłowych, gdzie wysokość nie przekracza 2,5 metra.

Ponieważ konstrukcja tego typu rusztowania jest dosyć prosta z łatwością można je wykorzystywać nawet na niewielkich powierzchniach. Pionowe podpory i poziomy utrzymują drewniany podest. Rusztowanie kozłowe regulowane umożliwia szybkie jego rozłożenie oraz rozstawienie w zależności od potrzeb. Kozły rusztowania są proste w montażu, a sam transport konstrukcji nie jest żadnym problemem.

Rusztowanie kozłowe – opis przeznaczenia

W uwagi na przystosowanie rusztowań do wysokości maksymalnie 2,5 metra, tego typu rozwiązania są wykorzystywane głównie przy pracach wykończeniowych czy adaptacyjnych. Jednak wygoda korzystania z nich sprawia, że z powodzeniem zastąpiły inne wykorzystywane rozwiązania, jak choćby drabiny. Wygodna i stabilna konstrukcja zapewnia dostęp do większej powierzchni i umożliwia komfortową pracę. Rusztowanie kozłowe to świetny wybór do prac deweloperskich i wykończeniowych. Świetnie sprawdzają się podczas prac wewnątrz budynków.

Rusztowania kozłowe wynajem

Firma URB Budex świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu rusztowań różnych typów i rodzajów. I choć działają głównie na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego możliwy jest transport także w inne rejony. Magazyny z rusztowaniami są zlokalizowane na terenie Puław, Radomia i Lublina. Sama siedziba firmy jest w Lublinie. Możliwy jest także transport w inne rejony, staramy się indywidualnie podejść do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy wynajem oraz usługi transportu, oraz montaż rusztowań różnego typu. Nasze rusztowania posiadają wszystkie wymagane atesty i spełniają przepisy bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia naszej oferty.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań kozłowych w miastach:

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania kozłowe Warszawa i pozostałe lokalizacje.

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań kozłowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 14 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

Opinie klientów Google Maps

 • 5 star review  Doskonali fachowcy, wszystko szybki i sprawnie ! Firma URB Budex to sami profesjonaliści, ceny bardzo korzystne i prze miła obsługa. Polecamy wszystkim Wasz usługi 😉

  thumb Nadrukowane
  5/25/2020
 • 5 star review  witam polecam ta kompetentną co do klienta firme rusztowania w bardzo dobrym stanie i wynajem tez w niezłej cenie jeszcze raz polecam

  thumb Adam Witkowski
  2/28/2020
 • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy! Bardzo szybki i prosty montaż rusztowań. Bardzo profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim. Pozdrawiam 🙂

  thumb DamiQ
  7/06/2020
 • 5 star review  Polecam serdecznie firmę URB Budex ! Bardzo profesjonalne podejście i przystępna cena, ekipa pomogła nam od A do Z ze wszystkim ! Daje 5 gwiazdek

  thumb Milena Broszczyk
  5/25/2020
 • 5 star review  Dziękuję za dobrą ofertę i terminową realizację. Polecam państwa firmę !

  thumb Łukasz Czarnecki
  3/02/2020
 • 5 star review  Bardzo szybki i profesionalny montaz. Osługa oraz realizacji zlecenia na swiatowym poziomie. Serdecznie polecam

  thumb Szumixxx
  7/19/2020
 • 5 star review  Korzystaliśmy z rusztowań firmy URB BUDEX na kilku naszych projektach budowlanych. Polecam tą firmę za solidność i uczciwość.

  thumb Hanna Hanna
  1/16/2020
 • 5 star review  Gorąco polecam usługi firmy! Bardzo sprawny i szybki montaż rusztowań. W porównaniu do profesjonalnej obsługi, cena wyjątkowo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z URB Budex.

  thumb Marta Bąk
  5/24/2020

Zobacz inne typy rusztowań w naszej wypożyczalni

Rusztowania przejezdne Warszawa

Rusztowania przejezdne Warszawa

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań przejezdnych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom, Warszawa i Puławy.

Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe

Firma URB Budex oferuje wynajmem, montaż rusztowań modułowych. Posiadamy magazyny w lokalizacjach Lublin, Radom i Puławy. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania stojakowe Warszawa

Rusztowania stojakowe Warszawa

Wynajmiemy oraz montujemy rusztowania stojakowe dla klientów z Lublina, Radomia, Puław, całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe na wynajem przez firmę URB BUDEX fasadowe, jezdne i inne. Najlepsze ceny dla lokalizacji Warszawa, Lublin, Radom. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowania specjalne Warszawa

Rusztowanie specjalne to nic innego jak złożona konstrukcja z różnych elementów, która nadaje się w trudno dostępnych miejscach. Nietypowy kształt budynku czy niestandardowa wysokość nie stanowią żadnego problemu.

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowania wspornikowe Warszawa

Rusztowanie wspornikowe charakteryzują się tym, że są zakotwiczone wewnątrz budynku. Są idealne podczas prac na budowanie, nadbudówkach oraz w każdym miejscu, gdzie nie ma kondygnacji.

Rusztowania kotłowe

Rusztowania kotłowe

Rusztowania wpisały się już w prace budowlane jako ich stały element. Są praktyczne, bezpieczne i znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.znacznie ułatwiają prace na wysokości, w związku z czym coraz częściej decydują się na ich wynajem
również klienci indywidualni, aby ułatwić sobie prace remontowe.

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania certyfikowane

Rusztowania to niezbędny element budowy oraz prac remontowych na wysokości. Nasz rodzimy rynek budowlany stale się rozwija i choć firmy budowlane rzadko kiedy decydują się na zakup prywatnego rusztowania, coraz częściej zwracają dużą uwagę na jakość wypożyczanego sprzętu.

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania jezdne Warszawa

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie.

#
$

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny. Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

urbbudex@gmail.com