Rusztowania kozłowe wynajem

Tagi: rusztowanie kozłowe | rusztowanie kozłowe opis | rusztowanie kozłowe regulowane | rusztowanie na kozłach

Cena wynajmu i montażu/demontażu rusztowania kozłowe

Cena montażu wraz z demontażem rusztowań kozłowych wynosi od 8 do 12 zł/mkw. Wypożyczenie rusztowania tego typu to koszt od 19 do 24 gr mkw/doba w zależności od konfiguracji i ilości.

(8 opinii klienta)

Cena wypożyczenia

0,19 

Realizujemy wynajem tylko dla firm.
Minimalna powierzchnia wynajmu to 250 m2.

Opinie klientów

8 komentarzy(e) dla Rusztowania kozłowe

 1. Julian Wiśniewski (zweryfikowany)

  W doskonałym stanie utrzymany sprzęt. Kompleksowa usługa, włącznie z dowozem, montażem i demontażem w korzystnej cenie. Terminy bardzo przystępne. Profesjonalna i uczciwa firma, którą z czystym sumieniem można polecić.

 2. Eustachy Kowalczyk (zweryfikowany)

  Świetna i profesjonalna obsługa. Cała współpraca odbyła się sprawnie i bez najmniejszych problemów. Rusztowanie w dobrym stanie, adekwatna do tego cena. Polecam serdecznie. Rewelacja!

 3. Mieszko Bąk (zweryfikowany)

  URB Budex to profesjonalna i uczciwa firma, która zna się na swojej robocie. Nie dość, że ceny bardzo dobre, kontakt świetny to jeszcze wszystko przywieźli, rozstawili, a na zakończenie prac zabrali. Bardzo dobre podejście do Klienta to dodatkowy atut. Polecam serdecznie.

 4. Łukasz Piotrowicz (zweryfikowany)

  Super firma, polecam z czystym sumieniem. Duży wybór rusztowań sprawia, ,że każdy wybierze odpowiednie dla siebie.

 5. Dawid Adamowski (zweryfikowany)

  Moja firma remontuje nowy magazyn. Skorzystałem z rusztowań kozłowych i to najlepszy wybór, jakiego ostatnio dokonałem. Polecam.

  • URB Budex

   Dziękujemy za opinię. Polecamy się na przyszłość.

 6. Dominika Kasperska (zweryfikowany)

  terminowa realizacja, fachowi ludzie. Dziękuje

  • URB Budex

   Dziękujemy za opinię.

 7. Włodzimierz Sejtan (zweryfikowany)

  Gorąco polecam te rusztowania, bardzo wysoka jakość. Jestem zadowolony z jakości usług i sprzętu.

  • URB Budex

   Dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz oraz za docenienie. Pozdrawiamy!

 8. Andrzej Boroś (zweryfikowany)

  bardzo tanio, bezproblemowo, kontakt łatwy, a rusztowania nowe, widać, że firma dobrze o nie dba.

  • URB Budex

   Bardzo doceniamy takie opinie. Dziękujemy.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rusztowania kozłowe Warszawa, Lublin, Radom (magazyny) w ofercie wypożyczalni URB Budex.

Rusztowania odgrywają kluczową rolę w przemyśle budowlanym. Jedne, bardziej skomplikowane konstrukcje są przeznaczone do prac zewnętrznych, drugie z kolei idealnie sprawdzają się podczas prac wewnątrz budynku. Te z pozoru proste konstrukcje mają nie tylko umożliwić pracę na odpowiedniej wysokości, ale także zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas prac.

Rusztowania kozłowe

Jednym z typów rusztowań są rusztowania kozłowe. Charakteryzują się one bardzo prostą budową oraz lekką konstrukcją. Idealne do prac wewnątrz pomieszczeń, gdzie następuje konieczność wykonywania prac do 2,5 metra wysokości. Świetnie sprawdzą się podczas adaptacji pomieszczeń na powierzchnie biurowe, czy prace wykończeniowe. Z tego typu rusztowaniami spotkamy się także na halach przemysłowych, gdzie wysokość nie przekracza 2,5 metra.

Ponieważ konstrukcja tego typu rusztowania jest dosyć prosta z łatwością można je wykorzystywać nawet na niewielkich powierzchniach. Pionowe podpory i poziomy utrzymują drewniany podest. Rusztowanie kozłowe regulowane umożliwia szybkie jego rozłożenie oraz rozstawienie w zależności od potrzeb. Kozły rusztowania są proste w montażu, a sam transport konstrukcji nie jest żadnym problemem.

Rusztowanie kozłowe – opis przeznaczenia

W uwagi na przystosowanie rusztowań do wysokości maksymalnie 2,5 metra, tego typu rozwiązania są wykorzystywane głównie przy pracach wykończeniowych czy adaptacyjnych. Jednak wygoda korzystania z nich sprawia, że z powodzeniem zastąpiły inne wykorzystywane rozwiązania, jak choćby drabiny. Wygodna i stabilna konstrukcja zapewnia dostęp do większej powierzchni i umożliwia komfortową pracę. Rusztowanie kozłowe to świetny wybór do prac deweloperskich i wykończeniowych. Świetnie sprawdzają się podczas prac wewnątrz budynków.

Rusztowania kozłowe wynajem

Firma URB Budex świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu rusztowań różnych typów i rodzajów. I choć działają głównie na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego możliwy jest transport także w inne rejony. Magazyny z rusztowaniami są zlokalizowane na terenie Puław, Radomia i Lublina. Sama siedziba firmy jest w Lublinie. Możliwy jest także transport w inne rejony, staramy się indywidualnie podejść do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy wynajem oraz usługi transportu, oraz montaż rusztowań różnego typu. Nasze rusztowania posiadają wszystkie wymagane atesty i spełniają przepisy bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia naszej oferty.

Posiadamy wypożyczalnie rusztowań kozłowych w miastach:

 

urbbudex@gmail.com