Rusztowania stojakowe

RUSZTOWANIA stojakowe Lublin

logo

Rusztowania stojakowe

Firma URB-Budex dysponuje ogromnym wyborem rusztowań o różnym przeznaczeniu i charakterystyce, dzięki czemu zawsze znajdziemy idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Rusztowania najłatwiej podzielić ze względu na ich mobilność, czyli na rusztowania ruchome i nieruchome. Nieruchomych jest znacznie więcej, ponieważ ich stabilność i często prostsza konstrukcja pozwalają na dowolny montaż i doposażenie rusztowania. Z kolei rusztowania ruchome, czyli jezdne, nadają się głównie do lekkich prac, wymagających częstej zmiany miejsca.

Przeciwieństwem lekkich i łatwych w montażu/demontażu i transporcie rusztowań jezdnych są rusztowania stojakowe. Ich przeznaczeniem jest praca na wysokości maksymalnie 30 metrów, a ich główną zaletą jest ogromna wytrzymałość (udźwigną duże ciężary) oraz stabilność. Te cechy zapewnia im ich konstrukcja złożona z wytrzymałych podpór (słupków i stojaków) oraz stabilizujących usztywnień, czyli tężników, leżników oraz podłużnic. Rusztowania stojakowe doskonale sprawdzą się zarówno w pracy na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Warto mieć na uwadze, że montaż rusztowań stojakowych jest dość pracochłonny, wynika to z ich sporej wagi. Co prawda dzięki temu rusztowania stojakowe są wyjątkowo wytrzymałe, dlatego lepiej wynajmować je w przypadku, gdy ich wytrzymałość będzie niezbędna, a czas poświęcony na montaż adekwatny do naszych potrzeb.

Zapraszamy do firmy URB-Budex, gdzie doradzimy, jaki rodzaj rusztowania będzie najodpowiedniejszy do planowanych prac. Możliwe, że zaplanowali Państwo wynajem rusztowań stojakowych słusznie, jednak zawsze warto sprawdzić, czy wynajem innych rodzajów nie będzie lepszym rozwiązaniem, w czym z przyjemnością pomogą nasi specjaliści. Oprócz ogromnego wyboru rusztowań oferujemy również transport, montaż/demontaż rusztowań na każdym etapie prac.

Remont elewacji.

Ocieplanie budynków.

Murowanie.

Stawianie wszelkiego rodzaju konstrukcji nośnych i wsporczych.

Wiele innych prac na wysokości.

Polecamy

Usługi hydrauliczne i instalacje wodno-kanalizacyjne.
www.hydraulikmazowieckie.pl

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny.
Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.