Rusztowania jezdne

Rusztowania to prosta konstrukcja ułatwiająca remonty elewacji, ocieplanie, wymianę instalacji i inne prace na wysokości. Rusztowania są zbudowane z aluminium, które jest surowcem lekkim, dzięki czemu są łatwiejsze w transporcie i montażu, co jest bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która często zmienia swój układ i położenie. Ponadto, muszą spełniać szereg wymogów bezpieczeństwa, potwierdzony odpowiednim certyfikatem, a osoby, które korzystają z rusztowania, powinny zostać przeszkolone.

Bardzo popularnym rodzajem rusztowania są rusztowania jezdne. Ich główną zaletą jest rama z kółkami, dzięki której rusztowanie to jest mobilne. Mobilność doskonale sprawdza się w pracy, podczas której często trzeba zmieniać swoje położenie, jak np. malowanie wysokich sufitów czy serwis instalacji. Rusztowania jezdne oprócz dodatkowego wyposażenia w postaci ramy z kółkami charakteryzują się lekką budową, stabilnością oraz segmentową konstrukcją, dzięki której rusztowanie jest łatwe w montażu i transporcie. Rusztowania jezdne, które są wyjątkowo obciążone, wzmacnia się dodatkowo specjalnymi stopami, aby zanadto nie obciążać kółek. Oprócz ramy z kółkami i (gdy zaistnieje taka potrzeba) dodatkowych stóp, konstrukcja rusztowań jezdnych zawiera również aluminiowy, pionowy stelaż oraz poziome podesty łączone za pomocą zacisków. Do tej konstrukcji mocuje się specjalne barierki ochronne oraz dodatkowe wsporniki i stabilizatory. W razie potrzeby klienta istnieje możliwość dodatkowego zamontowania schodów, mostów z klapami, czy dodatkowych podpór. Modułowa budowa rusztowań jezdnych pozwala na ich dowolną rozbudowę i doposażanie.

Rusztowania jezdne cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoją funkcjonalność i bezpieczeństwo. Szczeble do wchodzenia na rusztowanie oraz pomosty są antypoślizgowe, dzięki czemu są bezpieczne bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Dodatkowe stabilizatory pewnie utrzymują konstrukcję, a barierki chronią pracowników przed upadkiem.

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny.
Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

Siedziba

Hugona Kołłątaja 9/5
24-100 Puławy

Telefon

+48 661 622 702

EMAIL

kontakt@urb-budex.pl

FACEBOOK

Polub Nas!