Rusztowania fasadowe

Wszystkie rusztowania Lublin dostępne na rynku powstały, aby umożliwić prace budowlane i remontowe na wysokości. Jest to rozwiązanie wyjątkowo bezpieczne, dlatego z rusztowań korzystają wszystkie firmy budowlane a czasem, decydują się na ich użycie również klienci indywidualni, w celu ułatwienia remontu czy budowy. Jednym z najpopularniejszych rodzajów rusztowań są rusztowania Radom, których zadaniem jest pełne zabezpieczenie elewacji, nawet tej bardzo wysokiej.

Rusztowania fasadowe są wykonane z aluminium, które jak wiadomo jest materiałem lekkim, dzięki czemu rusztowanie jest łatwe w montażu i transporcie. Ponadto, rusztowania fasadowe mimo swojej modułowej konstrukcji są bardzo stabilne i wytrzymałe. Zawdzięczają to mocnej ramie o szerokości około 70 cm oraz podeście o długości zazwyczaj około 150 cm. Dodatkowo rama rusztowania jest wyposażona w poprzeczki stabilizujące, które gwarantują jej większą stabilność i wytrzymałość na obciążenie.

Jedną z zalet rusztowań fasadowych jest ich uniwersalność, można je montować i przebudowywać, a nawet doposażać na wiele sposobów, dzięki czemu są najczęściej wybieranym rodzajem rusztowania. Doskonale sprawdzą się podczas prac murarskich, malarskich i tynkarskich. Nie można zapomnieć o najmocniejszej stronie tego rodzaju rusztowania. Rusztowania fasadowe to jedyne rusztowania, które doskonale sprawdzą się podczas pracy na naprawdę dużej wysokości. Dzięki odpowiednim obliczeniom statycznym i doposażeniu rusztowania w poprzeczki stabilizujące i kotwy mocujące, rusztowania fasadowe mogą osiągnąć wysokość nawet 60 metrów, dzięki czemu w pracy na wysokości nie mają żadnej konkurencji wśród rusztowań dostępnych na rynku.

Rusztowania

Bądźmy w kontakcie

Napisz do Nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszej witryny.
Szybko rozwiążemy wszelkie wątpliwości, dokonamy wyceny oraz zaplanujemy prace.

Siedziba

Hugona Kołłątaja 9/5
24-100 Puławy

Telefon

+48 661 622 702

EMAIL

kontakt@urb-budex.pl

FACEBOOK

Polub Nas!